הדרכת הורים מבוססת אדלר

נשמע פשוט, נביא ילדים לעולם ויהיה בסדר….. האמנם?

לפני שנולדים הילדים רובינו בטוחים שאנחנו מומחים בהורות, מסתובבים ברחובות, בגנים הציבוריים, בקניונים, בחוף הים ויש לנו הרבה מאוד מה לומר על הילדים ואם נודה על האמת, בעיקר על ההורים ותוך כדי משננים לעצמינו שאין מצב שאנחנו נהיה הורים כאלה……..

ואז זה קורה, נולד הילד הראשון ולאט, לאט אנחנו מוצאים את עצמנו חסרי אונים מולו, פתאום אנחנו מרגישים רע שביקרנו את כל ההורים האלה שם בחוץ, פתאום אנחנו מבינים שזה הרבה יותר מורכב ויש פה רגשות ומחשבות וחילוקי דעות עם בן/בת הזוג וסבים וסבתות מצקצקים בלשון מהצד ועוד ועוד ועוד….. הצילו!!!!!!

אז קודם כל, אם זה מרגיע, כפי שאתם רואים, אתם לא לבד בסיפור הזה ומה שאתם עדיין לא יודעים זה עד כמה משמעותי התפקיד הזה שלקחתם על עצמכם. אם תסתכלו על עצמכם, תבינו שמי שאתם ומה שאתם זה לגמרי תוצאה של איך שגידלו אתכם הוריכם – לטוב ולרע (ותמיד אפשר למצוא את הטוב, תאמינו לי :-)). אם רק היינו מבינים שהילדים שלחנו צופים בנו 24/7 ושרוב הלמידה שלהם את העולם היא לא דרך מה שאנחנו אומרים להם אלא בעיקר דרך מה שהם רואים ושהמשמעות של זה היא שאנוחנו צריכים להיות מודעים שכל תגובה שלנו להורים שלנו (לסבא והסבתא) מלמדת את הילדים איך צריך להתנהג אלינו ושכל התמודדות עם קונפליקט שלנו עם בן/בת הזוג שלנו מלמדת את הילדים איך להתנהג בזוגיות בעתיד וכן הלאה, היינו מבינים שלהיות הורה זו עבודה ולעשות עבודה טובה דורשת למידה.

להיות הורים זה תפקיד חיינו!
רוב ההתנהגויות של ילדינו הן תוצאה של התגובות שלנו-הכוח לשנות בידיים שלכם!
הדרכת הורים מטרתה לתת לכם ההורים כלים שיסייעו לכם לשפר את האוירה בבית, להשיג שיתוף פעולה מכל בני המשפחה ולגדל את ילדיכם בטוחים בעצמם ובסביבתם

אז מה זו הדרכת הורים בגישת אדלר ומה מטרתה?

הדרכת הורים בגישת אדלר הנה התערבות קצרת מועד, מדובר במספר מפגשים שיכולים לנוע בין 6-12 מפגשים אחת לשבוע עם מדריך/כת הורים וכבר רואים את השינוי בבית.

הדרכת הורים מיועדת להורים לילדים בכל הגילאים ומסייעת בהתמודדות עם אתגרים שונים כגון: הרטבת לילה, קושי בהצבת גבולות, מריבות בין אחים, חילוקי דעות בין ההורים ביחס לגידול הילדים, מאבקי כוח, סדר יום ובעמם על מה שאתם מרגישים שלא עובד כמו שהייתם רוצים.

מדריכי ההורים שלנו עוברים הכשרה מקצועית ומקיפה ומדריכים הורים בהתבסס על הגישה האדלריאנית, שהוכיחה את עצמה כאפקטיבית ביותר בכל השנים ולאורך זמן.

לתיאום פגישה עם מדריכת הורים לחצו כאן