מירב ירושלמי נשואה לאורן ואמא לחמישה ילדים , עורכת דין מגשרת ומדריכת הורים במצבי משבר. לאחר שנים בתוך עריכת הדין ובילוי בבתי משפט, הבנתי כי  מצבי משבר פוגשים כל אחד ואחת מאתנו  בכל תחומי החיים, אם זה משבר בתחום הזוגיות , העבודה , ההורות , המשפחה, הילדים  והלילה ולכן בכדי ללמוד איך לנהל נכון את המשבר עלינו לאבחן, ללמוד, להפנים להטמיע את המשבר ובסופו לצעוד בדרך עצמאית .

כמי שמלווה משפחות במצבי משבר, ההורות הוא תפקיד חשוב שאנחנו ממלאים וביחד עם המשפחה אנחנו  מוציאים את הנתיבים  בו הם מגדירים מחדש את מערכת היחסים שלהם לעתיד בצורה מיטבית, נתיב בו הם מגנים על הילדים מפגיעה ומכאב, נתיב בו הם יכולים לצמוח לחיים טובים יותר, מאושרים יותר.
ההורות נשארת גם כשהזוגיות נגמרת, והמשימה שלי היא לסייע לכם להיפרד באופן שלא יפגע בכם ובילדים על ידי הדרכת הורים ממוקדת, אישית ותואמת למערך המשפחתי .

אם אתם נמצאים במשבר – פנו אלי עוד היום !

050-6136232

מדריכת הורים פרטנית מוסמכת הבית למקצועות ההורות, ע"י הפסיכולוג דור הררי ,יעוץ/אימון שינה- מוסמכת שיטת "לילה טוב". עורכת דין, בעלת תואר בוגר משפטים (L.L.B ) תואר שני משפטים משא ומתן ויישוב סכסוכים (MA) מגשרת מטעם הנהלת בתי המשפט, התמחות בגישור משפחה ובעלת תואר כלכלה-ניהול(BA).