מסלול ייעוץ זוגי בגישת loveffective
בהנחיית דיאנה אידלמן
 

זוגיות היא עמוד התווך של משפחות רבות וכשהיא לא יציבה, כל הבית מושפע ומשלם מחיר – לא רק ההורים כזוג, אלא גם הילדים. משפחה היא מעבדה ליחסים אינטימיים: ילדים צופים בנו 24/7.
דרכנו הם לומדים על החיים, על זוגיות, על חברויות, על ניהול קונפליקטים, על כבוד הדדי, על קבלה ונתינה וגם על איך רבים נכון. אנחנו מהווים מודל עבורם. אנחנו צריכים לשאול את עצמנו איזה מסר אנחנו רוצים שיעבור אליהם מההתנהגות שלנו. נוסף על כך, כשהזוגיות נינוחה, יציבה, בטוחה ונעימה, זה מאפשר להורים להיות פנויים לחינוך הילדים בצורה מיטבית. ייעוץ זוגי הוא זכות מיוחדת. הזכות שבני זוג נותנים לנו היועצים, כשהם מזמינים אותנו להיכנס יחד איתם לתוך הרגעים הקשים שלהם. אין הרבה דברים מספקים, כמו התחושה שעזרת למישהו לשמור על מה שיקר לו. ייעוץ זוגי מוצלח, מלמד את הזוג להישען על חוזקותיו ועל אהבתו בדרך אפקטיבית ולריב קצר יותר, חכם יותר, מבלי לפרק את כל הטוב. אך כדי להיות יועץ זוגי שאכן מצליח לקדם את הזוג, צריך לבנות מרחב בטוח לעבודה זוגית, עם ארגז כלים רחב של מיומנויות תקשורת מדויקות, ובשביל זה בדיוק אנחנו כאן.

ההרשמה לקורס סתיו בעיצומה!
קורס מקוון 7.10.21 | ימי חמישי | 9.00-12.45

מחיר מיוחד להרשמה מראש

דיאנה אידלמן – מובילת המסלול בעלת תואר BA בייעוץ חינוכי, מוסמכת בייעוץ זוגי ומשפחתי עם מעל 15,000 שעות קליניקה אשר ליוותה אלפי זוגות לאורך 2 עשורים. מוסמכת EFT – טיפול זוגי ממוקד רגש. מוסמכת בהנחיית קבוצות מבוגרים עם התמחות במשפחה וקריירה. למדה ולימדה טרילותרפיה – טיפול המבוסס על התפיסה הבודהיסטית של הנפש.  מרצה בתנועה מתמדת בין הגלובלי וסוציולוגי לבין האינטימי במערכות יחסים. מחברת הספר "הכנה להורות", על הקטנים שהופכים אותנו לגדולים (כל תלמיד יקבל עותק PDF של הספר (שיצא בהוצאת "כתר"). דיאנה היא אשת חזון רבת פעלים ואחת ממייסדות 'דיאדה' – רשת מרכזים פורצת דרך שהביאה סטנדרט חדש לליווי הורים וזוגות ומייסדת "בראשית" – הדרכה, תמיכה וייעוץ להורים טריים.