שלום להורים,
שמי שרון, יועצת שינה ומטפלת כבר למעלה מעשור.
במהלך השנים עסקתי בתחומים רבים בארץ ובעולם – בידיעות-אחרונות, בנתב"ג עם אח"מים, בניהול בית קפה, בהיי-טק, ואפילו בעבודה התנדבותית בשמורת אריות בדרום-אפריקה.
לעבודה עם הילדים התגלגלתי ממש במקרה והתאהבתי. מאז אני לומדת, מתמקצעת, ומוסיפה ל"ארגז הכלים" שלי עוד ועוד גישות, רעיונות וכלים לעבודתי עם הילדים ועם ההורים.
האהבה לילדים, ההשתתפות בצמיחה, בלמידה ובגילוי העולם שלהם לא מפסיקה לרגש אותי והרצון לתרום כמה שיותר להתפתחותם, לאהבתם את העולם והאדם הובילו אותי ללימודי במכון "אדלר" ובהמשך ב'בית  למקצועות ההורות' של גנית פרג.
כל ילד וכל משפחה הם יחידים ומיוחדים ואין תבנית או שיטה אחת שמתאימה לכולם.
מטרתי להקנות לכם את הידע, לחבר אתכם לאינטואיציה ההורית שלכם ולאפשר לכם להרחיב את סל הפרשנויות שלכם לסיבות להתנהגויות שונות. תרכשו מיומנויות חדשות, נקודת מבט חדשה, וכל אלה יאפשרו לכם להאמין ולסמוך על עצמכם, לבחור בדרכי פעולה המונעות מתוך הבנה וידע ובעיקר להחזיר לכם את האופטימיות והשמחה בהורות.  
היכולת להתאים לכל משפחה את המענה לה היא זקוקה ברגישות, הכלה וסבלנות הם הקו המנחה אותי, והשותפות במסע של כל משפחה לעבר מימוש התקוות, הערכים והחלומות שלה הם הסיפוק והגאווה שלי.  

אני כאן בשבילכם – אשמח לשמוע מכם.

 
  • יועצת שינה מוסמכת בשיטת 'לילה טוב' בבית למקצועות ההורות
  • בוגרת המסלול להדרכת הורים קבוצתית ופרטנית במכון אדלר
"הדבר שמנחה אותי כל הזמן (הוא) שאני רואה שהשיטה עובדת ואיך היא מחוללת נפלאות… התפקיד שלי בתור אמא לשים אותו תמיד בראש סדר העדיפויות ולראות למה הוא זקוק וצריך ולא רק רוצה.  
מה שקורה עכשיו פשוט מדהים… בלי הליווי שלך זה לא היה מצליח. ממש מרגישים שהוא עם כוחות ומחייך וצוחק יותר והיום עובר הרבה יותר בטוב על כולם ככה. 
 
תודה שרון! השינות ממשיכות להדהים.
ממש הקשבת והצלחת לתת לי מענה לא רק טכני אלא גם רגשי ותוך זמן קצר מאוד, אז תודה לך. 
 
יש כרגע חוויה של תיקון מהאימון שינה הקודם וזו ממש הרגשה טובה
מקווה שזה בסדר, אם יש לך עצות/המלצות אשמח לשמוע.
תודה!
נגה ועודד אוגוסט 2021