אי שם באיזור גיל 30 פיניתי את הקריירה שלי לטובת האמהות האמריקאית וילדתי את אלה. הרחש היחידי שיצא לה מהפה היה צחוק. ילדה שקטה ונוחה שמאליו בתוך חודש ישנה מ7 עד 7. חלום אמריקאי (או כל חלום על פני הגלובוס) לא התמהמהתי ובתוך כל האושר הזה הריתי בבני השני ואלה עוד לא בת שנה. חשבתי לעצמי אם זה הסיפור אני מביאה חמישיה ברצף, ככה זה כשישנים, חולמים בגדול 🙂 ואז הגיע בן, אפרוח קטן וצרחן, שלא ידע לישון, לא בלילה, ולא ביום. ככה העברתי 11 חודשים עם עיניים טרוטות, בלי יכולת לחשוב על כלום בבהירות, בלי שינה. קרוביי יעידו שמירי בלי שינה זו לא בדיוק הדמות הכי נחמדה עליי אדמות. כולם ספגו מהלומות, בעיקר אלה החייכנית והישנה, ובטח ובטח בעלי. אוירת העצבים בבית השתלטה על כל פינה של שקט. זה הלך והחמיר עד שהגעתי למצב שלא מצאנו מנוח ליותר מ40 דקות רצופות. בארה״ב נהוגות בעיקר שיטות נוקשות, לא עמדתי בזה, חיפשתי עזרה שפויה, כזו שתאפשר לי לשון בשקט ועדיין לחיות עם עצמי בשלום בעתיד, יום אחד כשזה יקרה… בעיקר בעיקר חשבתי, למה לשלם למשהי 1000$, אם כל מה שהיא תגיד לי זה לתת לילד לצרוח?!?! אז אתן לו לצרוח, לפחות בלי לשלם על זה… בנחישות האופיינית שלי, קמתי יום אחד ואמרתי לא עוד. התחלתי לנבור בין אינספור השיטות, שצצות כל יום כמו פטריות וכך גם נעלמות ונחשפתי לשיטת לילה טוב. משהו שם הרגיש לי נכון. משם הדברים קרו מהר, או לא מהר, אבל נכון. מצאתי את היועצת שהתחברתי אליה, והיא בסבלנות ומקצועיות אין קץ, הצילה אותי מעצמי. בתוך 6 שבועות ועד היום בן כבר ישן גם הוא כמו אלה מ7 עד 7, אפילו שחווה שינויים עצומים בחייו הקצרים, מעבר לישראל, מסגרות חדשות, שפה שניה ומה לא… כבר אז הבנתי שבתוך עולם ההורות שכל כך קוסם לי זו השליחות שלי. יש לי את הזכות להחזיר את החיוך להורים וילדהם, זה סיפוק אדיר עבורי, כל משפחה הופכת להיות חלק ממני ולהפך. כשהבנתי שזו השליחות שלי והחלטתי להפיץ את הבשורה, להעמיק, להתמקצע ולהיות המלווה הכי טובה עבורכם כדי לספק כלים מדוייקים ומותאמים לילד, לאוירה המשפחתית וליחסים שרקמתם עם ילדכם. לא מוצאת אופציה אחרת אלא להצליח, ולהצליח מבחינתי זה לפגוש ילדים הרבה אחרי סיום התהליך, או כאלה שנסעו לכמה חופשות או חוו כמה שינויים, אבל זה בכלל לא הזיז להם, ולמה אתם שואלים? התשובה היא לא כי לימדתי אותם לישון, אלא כי הצלחתי לפגוש את כל נקודות התורפה שלנו כהורים, נקודות טבעיות, שפויות, נפוצות ואמיתיות, ולטפל בהן. כי אף אחד לא באמת נתן לנו חוברת הפעלה רגע לפני שהם נולדו, ולפעמים צריך משהו שיכוון, שיעזור לחשוב איך לנצל נכונה את האינסטינקטים שלנו. אז אם נחזור לשאלה למה זה לא הזיז להם, התשובה האמיתית היא שבאמצעות הדרכת הורים ממוקדת שינה, מדוייקת, בלווי צמוד, בניתוח קפדני של הסיטואציה בה אתם נמצאים, אני נותנת לכם כלים להתמודד עם הקושי של ילדכם לישון ועוזרת לכם לתקשר איתו בצורה הטובה ביותר, במענה מיידי לבכי שלו, תוך נטיעת בטחון, כדי להטמיע בו הרגליי שינה בריאים לחיים, כאלו שאינם מתמסמסים עם החופשה או השינוי הראשון שנקרה בדרככם. כי בסוף, כמו שאמא שלי תמיד אמרה, שינה זה כוח. בשינה גדלים, בשינה מתפתח לנו המוח. חייב לישון. זו הבשורה, אם קשה לכם בלילות, אוכל להחזיר לביתכם אוירה נעימה, מחוייכת, וספוגת שינה ערבה.

תואר ראשון ושני במשפטים ותואר ראשון במנהל עסקים.
מדריכת הורים פרטנית בהסמכת הבית למקצועות ההורות של דור הררי וגנית פרג
יועצת שינה שינה מוסמכת בשיטת לילה טוב

מירי האחת והיחידה והנפלאה מייצגת בעבודתה שיטת הרדמה שעוד ראוי כי ידובר בה בפומבי – ברגישות אין קץ, ללא כל זכר לגזר הדין הכואב לו זוכים ילדים בשיטות הרדמה אחרות ובעיקר מהירות למיניהן, כאשר בכיים לא זוכה למענה, כאשר נצרב בהם מכווה העלבון השורף שעה שהוריהם לא נענים להם מעבר לדלת בשלל ספירות של דקות ארוכות כנצח. כאן אין זעקה שלא זוכה ליד מלטפת, כאן עובדים לאט, לאט זו לא בושה – עובדים מתוך עמל רב, מאמינים שראוי בנושא שכזה להתגייס לטובת עבודה אחראית והדרגתית, ובסוף זה מגיע. וכשהוא נרדם למשך לילה שלם ללא כל קימה באמצע וללא כל צורך בהרדמות ארוכות של נדנודים והרמות והקפצות – רק משכיבים לישון ויוצאים מהחדר – ברור לך שיש שכר לעמלך. תודה מירי

יקי שגיא 2.4.19

כשהגעתי למירי, הייתי במצב עייפות יתר, כל ערב היה סיוט. היה לוקח לי בין שעה לשעתיים כדי להרדים את הקטנה שלי (בת שנתיים וחצי) ולא היו לי חיים אחרי 20:00! לא הכרתי את השיטה "לילה טוב" ב4 שלבים ובהתחלה כשמירי אמרה לי שמילא תהיה מסוגלת להכנס למיטה לבד ולהרדם בכוחות עצמה, זה היה נשמע לי כמו פנטזיה. אבל היא מאוד חיזקה אותי שאני מסוגלת לגרום לזה לקרות והאמינה בי.
היא ניתחה את המצב, הכינה אותי לתהליך, ופשוט תוך כמה שבועות הגענו למצב של: "לילה טוב, חיבוק+ נשיקה = ביי !" ופתאום יש חיים כבר מ20:00
מירי סופר מקצועית, סבלנית, ועם המון ידע בתחום. היא שינתה לי את החיים ולכל ההורים שנאבקים עם ההרדמות כל ערב, יש לי רק המלצה אחת עם 100% הצלחה: רוצו למירי !!

עדן ברדוגו 13.2.18

מירי ליוותה אותנו תקופה ארוכה ומשמעותית בהורות הטרייה שלנו כאשר היינו מלאים בספקות, חסרי ביטחון ולא יודעים אם קיבלנו החלטה נכונה ללכת לייעוץ שינה בשלב מוקדם (תינוקת בת שישה חודשים). מירי הייתה מסורה, סבלנית וקשובה והלכה איתנו עם כל השינויים בחיים ומיליון שאלות קטנות ומציקות. הייתה זמינה למצוקות בדרך ועשתה כל שביכולתה שנרגיש בנח ונצליח. ולהפתעתינו הצלחנו. הבת שלנו ישנה ברצף ושמחה ללכת לישון. תודה רבה שירה ואמיר

שירה שגיא 1.1.19

כשהגענו למירי הבן שלנו היה קם כל שעה במקרה הטוב, וכל עשרים דקות במקרה הרע. בעזרת התמיכה המקצועית והרגשית של מירי עברנו תהליך שבסופו אנחנו שמים אותו במיטה, אומרים לו לילה טוב, ופוגשים אותו שוב רק למחרת בבוקר (אלא אם אנחנו לא מצליחים להתאפק ונכנסים אליו לחדר כדי להסתכל כמה שהוא חמוד..).
אפילו שהיו רגעים קשים בדרך, שבהם הבן שלנו התקשה להסתגל להרדמות, מירי תמכה בנו והייתה שם בשבילנו. זמינה תמיד; בבוקר ובערב, במייל ובטלפון (ואפילו ממכשיר של מישהו אחר כשנשבר לה הטלפון שלה, ובשיחת ווטסאפ כשהיא הייתה בחופשה בחו"ל).
מירי נתנה לנו הרבה מאוד כלים חשובים כהורים: היא לימדה אותנו איך להיות קשובים לבן שלנו, איך לענות על הצרכים שלו ואיך להאמין ביכולות שלו. אבל אין ספק ששתי המתנות הכי גדולות שהיא נתנה לנו הן 1. להתחיל להנות מההורות שלנו ומהילד המדהים שנולד לנו 2. לחזור להנות מהזוגיות שלנו.
אנחנו ממליצים בלב שלם על מירי.

יפית פרלמן שלו 23.4.18

Miri is an amazing sleep consultant. I live in the US and don’t speak Hebrew and wanted a sleep consultant that uses a gentle approach and can communicate with me in English. She worked diligently around the clock to provide me with the most caring and dedicated service, despite the time zone difference.
Miri’s service paid off big time. Before working with Miri, it took me over an hour to put my son to sleep and he would wake up frequently throughout the night. Now, after completing the sleep training, my son goes to sleep independently and sleeps full nights without waking up.
Thank you Miri, you made a huge change in our lives!

Jamie Alison 5.3.19