יש לי 5 ילדים, ארבעה בוגרים ופתאום תינוקת! כולם שואלים אותי ״איך את יכולה לחזור ללילות ללא שינה?״ אז זהו, שאני כן ישנה בלילות, אפילו ישנה טוב. וגם עלמה. האמת? שאין לי סוד, יש לי שיטה… רוצים ללמוד אותה וליישם עם ילדיכם? צרו קשר 🙂

050-6136232

דף הפייסבוק שלי

האתר שלי

השרון, תל אביב, מרכז ושפלה

אני מירב, נשואה באושר לאורן, רצה למרחקים ארוכים כמעט בכל יום ומלבד היותי אמא ל-5 ילדים מקסימים, חיה את עולם הדרכת ההורים וייעוץ בנושאי השינה.

כאמא לחמישה ילדים החל מגיל ינקות ועד גילאי הצבא, אני חווה לא מעט חוויות קסומות ולעיתים –  לא פשוטות.

כשנולדה החמישית שלנו, הייתי בטוחה שהיא תשתלב במשפחה באופן טבעי אך לה כנראה, היו דרכים אחרות. לילות הפכו לימים ולהיפך, אני לא צריכה להסביר לכם על מה אני מדברת, נכון?

בשיטת "לילה טוב" אותה למדתי בבית הספר למקצועות ההורות, עברנו תהליך מדהים שגרם לכל שנת הלילה "לעבור חלק" ולהיות חלק משגרה בריאה. את התהליך הזה, אני מעבירה בשמחה לעוד ועוד משפחות באופן שמתאים להם ולאחר היכרות הנפשות הפועלות כי הרי "יש בעולם הרבה משפחות בכל מיני צבעים וצורות".

אם אתם עדיין לא בטוחים לגבי הדרך בה ללמד את ילדיכם הרגלי שינה, אל תחכו. צרו קשר ונתחיל בתהליך שבסופו- תחכה לכולם שינה נעימה!
אתם לא תאמינו כמה הייתם צריכים את זה…

מדריכת הורים פרטנית מוסמכת הבית למקצועות ההורות, ע"י הפסיכולוג דור הררי ,יעוץ/אימון שינה- מוסמכת שיטת "לילה טוב". עורכת דין, בעלת תואר בוגר משפטים (L.L.B ) תואר שני משפטים משא ומתן ויישוב סכסוכים (MA) מגשרת מטעם הנהלת בתי המשפט, התמחות בגישור משפחה ובעלת תואר כלכלה-ניהול(BA).

מירב היקרה והאהובה,

בסופו של המסע המרתק בו צעדנו יחד, ולפני תחילתו של מסע אחר חדש ונפלא. כעת כשהגענו "לאחרית הלילות" אנו רוצים להודות לך מקרב לב על הליווי, ההקשבה, הסבלנות והתמיכה. על העצות המושכלות והטובות, ועל הזמן הרב שהקדשת לתהליך. בעיקר והכי חשוב על שבזכותך התאהבנו מחדש בבתנו אלה. שנמשיך ונצעד יחד בדרכים נוספות וטובות. אוהבים מאוד

נגה 2018

***

מירב את מקצועית,מלאת ידע , קשבה ותומכת!
הורים במצבי משבר, זוכים לקבל את המשפחה שלהם שלמה ויציבה יותר אחרי תהליך איתך.

כרמית בקשי זק 31.8.18

***

מירב, הצלת אותנו עם ייעוץ שינה! אין מה לומר, החיים שלנו השתנו. בגיל שנה וחצי הבת שלנו החליטה לעשות לנו בית ספר, והיינו על סף התמוטטות.. בתהליך לא קל אבל עם המון סבלנות תמיכה ועידוד החזרת אותנו לחיים. וגם כשהיינו קרובים לוותר את לא ויתרת עלינו ונתת לנו את הפוש הנכון בזמן הנכון. אנחנו מעריכים נורא את מה שעשית עבורנו. הצלחנו בעזרתך לבטל הרגלים רעים ולהכניס הרגלים בריאים ונכונים לשגרת הערב של ביתנו. תודה מכל הלב!

ליטל בלצר 2.4.18

***

מירב אשה מבריקה ורגישה, קשובה ויצירתית. האצילות שבה ונסיון החיים המקצועי יובילו את מי שצריךאת שרותיה, לדרך המלך.

ציפורה מייזלס 16.4.18

***

קשובה, תומכת, רגישה, סופר מקצועית! ופשוט מדהימה..
לגמרי זכייה לפגוש אותך!
ממליצה מעומק ליבי.

מור בן אשר 2.10.17

***

מקצועית ומשקיעה, קשובה וסבלנית לכל אחד. המון נסיון בתחום. תודה מירב

נעמה שליזנר רייך 4.10.17

***

תודה למירב!
על ההקשבה, על המקצועיות ועל הרגישות הרבה!
הגענו אליך להדרכת הורים, היית קשובה לצרכי המשפחה שלנו ואלינו. זכינו לגישה חיובית ומכילה, כלים טובים ומדוייקים להתמודד עם מצבים בבית ואת הדרך הנכונה לנו ליישם אותם.
בזכותך שינינו דברים שלא חשבנו שאפשר לשנות!
וכל זאת בהמון סבלנות ותמיד בחיוך!!

קרן איל 10.12.1