שלום, שמי מושית, נשואה לאלון ואמא לארבעה ילדים, מדריכת הורים ויועצת שינה.

הגעתי לתחום מתוך אתגרי ההורות האישיים שלי, הרצון שלי לרכוש כלים, לעשות ולתת את הכי טוב שאני יכולה לילדיי ולמשפחתי.

אין ספק שההורות המודרנית מציבה בפנינו אתגרים רבים יום יומיים לאורך השנים בתחומי החינוך השונים, ביניהם חוסר שינה, קונפליקטים, התחלות חדשות, פרידות, יחסי אחים, ריבים, שיתוף פעולה ועוד.

כהורים אני מאמינה שיש לנו השפעה רבה בעיצוב והכוונת החיים של ילדנו ואנו יכולים לעשות זאת תוך שמירה על אווירה נעימה ובטוחה ויחסים טובים ותקינים.

אני מאמינה שחלק מתפקידנו ללמד את ילדנו להיות (גם) עצמאיים ואחראיים בתחומים שונים בחיים, בהתאם לגילם, וזה יכול להתחיל כבר בינקות ביכולת להירדם באופן עצמאי ולחוות שינה טובה ואיכותית.

למה זה חשוב? שינה טובה ואיכותית משפיעה על איכות החיים שלנו ושל ילדנו; מסייעת בחיזוק מערכת החיסון, בשינה מופרש הורמון הגדילה המשפיע על התפתחות הילד, שינה עוזרת לריכוז והתגבשות הזיכרון, ריענון הגוף, הגברת קצב חילוף החומרים ועוד.

השילוב בין הדרכת הורים ויעוץ השינה מאפשר לי לראות את התמונה הרחבה ולהתייחס למגוון סוגיות חינוכיות ולתת לכם את המענה הכולל כמשפחה.

בתהליך משותף המתחיל בפגישת היכרות ותיאום ציפיות נבנה ביחד, בהתאם לחזון ההורי והערכים שלכם, תוכנית מותאמת לכם ולילדכם למתן כלים והרגלים להירדמות עצמאית בתחילת הערב, ביקיצות במהלך הלילה (אתם בכלל לא תדעו שהוא התעורר( ובשנות היום.

בתהליך ייעוץ השינה תקבלו כלים שיהפכו לחלק מההורות שלכם, כלים והרגלים שתוכלו להשתמש בהם במצבים שונים בהורות שלכם (בנוסף להרגלי השינה).

אני מאמינה שכל הורה הרוצה, יכול ליצור שינוי משמעותי בחייו ובחיי משפחתו. הורה שלומד ומטמיע את הכלים, מייצר לילות של שינה איכותית ובהמשך יחסים טובים, אווירה נעימה ורגועה בבית, וכך מאפשר לילדיו להיות עצמאיים, אחראיים ובעלי תחושת ערך טובה.

אני מזמינה אתכם להתקשר, לשתף ואם יתאים נתחיל בתהליך ממוקד המותאם לכם באופן אישי, תהליך בו תלמדו ותטמיעו כלים והרגלים שיסייעו לכם בהורות.

מנחת קבוצות הורים מוסמכת מכון אדלר ומשרד החינוך.
מדריכת הורים פרטנית מוסמכת הבית למקצועות ההורות, ע"י הפסיכולוג דור הררי.
בוגרת קורס התמחות בהדרכת הורים לילדים בעלי הפרעת קשב
יועצת שינה מוסמכת שיטת "לילה טוב".
תואר ראשון BA במנהל עסקים לימודי מדעי ההתנהגות.
יועצת ומפתחת תוכניות הדרכה.

מושית יקרה,

תודה רבה על ליווי מקצועי סובלני ועיקבי. תודה רבה על זמינות ואמפתיה, תודה שהראית לנו שזה אפשרי. אין ספק שיש לך את היכולת להוביל משפחה עייפה לשגרה נכונה וברורה.

בסופו של תהליך עיקבי ונחוש הרווחנו כולנו את עלמה רגועה וישנה עם הרגלים טובים הרבה יותר.

היום אנחנו כבר לא זוכרים את הימים של ההרדמות הארוכות, הטיולים הליליים עם העגלה והיקיצות התכופות.

מעבר לתהליך עצמו הקנית לנו את הכלים ודרך החשיבה להתמודד עם שינויים בדפוסי שינה.

המון הצלחה בהמשך הדרך.

מאחלים מכל הלב.

אורן ומירב.

*******

מושית היקרה,

אני מקווה שאצליח להביע במילים את התודה עבור הנתינה שלך והתהליך שעברנו ביחד.

אתחיל בזה שמדובר בילד שלישי להורים בשלים ומודעים. היכולת שלנו לאפשר כניסה של אנשים מבחוץ ולהרחיב את המחשבה הייתה בספק. ברגישותך, בחוכמתך ובסבלנותך אפשרת לנו לאפשר לך להיות איתנו.

כפי שאמרתי בעבר, ייעוץ שינה הוא לא רשימת מתכונים לפיו צריך להתנהל. ייעוץ שינה הוא כניסה לחיי המשפחה, למהלך היום שלה ולדינאמיקה הרגישה שלה.

היית עבורי מודל להתמדה, קשב וסבלנות. עקביות היא לא רק סיסמא, עמדת בה והראית לי כיצד עושים את זה בכך שדיברנו בכל יום במשך תקופה ארוכה, לא ויתרת ועזרת לי להתבונן פנימה, לבדוק מה מניע אותי, מה מעכב אותי ומה משמר התנהגויות מסויימות. הראית לי את כוח ההתמדה והיוות מודל לנוכחות משמעותית ומיטיבה. בזכותך חזרתי להיות נאמנה לקצב שלי, לאינטואיציה והמצפן ההורי שלי, שלפעמים אובד בדרך העייפה והעמוסה של היום יום.

אומנם מיכאל לא ישן לילות שלמים, אבל ההישג הגדול ביותר מבחינתי הוא היכולת "לחשוב" אותו טוב יותר.

כל בית שאליו תכנסי, יזכה בך.

תודה על הכל ושנה טובה

נעמה, איתמר

מיכאל, עלמה ואיתן

גנמור

___________________________________________________________________

בע"ה

7/11/17

לך מושית המקסימה….

אתחיל במילה כל כך קטנה עם משמעות כל כך גדולה…תודה

פנינו אלייך ובחרנו בך כיועצת שינה לאחר שהבת המדהימה שלנו שהייתה הולכת לישון בלי שום בעיה פתאום במשך חודש ימים הייתה נרדמת אחרי שעתיים ואפילו קצת יותר ורק באוטו או בעגלה.

הייתי במצוקה ובלחץ של זמן מכיוון שהגעתי אלייך בהריון מאוד מתקדם…

לאחר שיחות מרובות עם המון יועצות שינה השיחה איתך הייתה לי הכי נעימה, הכי זורמת, הכרתי אישה עם ניסיון מקצועי ואישי עם המון סבלנות, רגישות, הבנה עוד לפני בכלל נפגשנו והתחייבנו לתהליך.

הבנתי שאם את ככה סבלנית ורגישה למצב עוד לפני שנכנסנו לזה אז ההדרכה והליווי שלך יהיו באותה צורה,… לא הייתה שום התלבטות בבחירה שלנו.

הגעת אלינו הביתה ממש מהר, והתחלנו בתהליך הכולל ליווי יומיומי  (ליווי צמוד), ממש כבר התרגלתי לשיחות בוקר שלנו ולעדכונים..

תמיד היית זמינה, קשובה, רגישה , הלכת בעצם בדרך שלנו עם הדרכה והכוונה שלך.

בתוך חודש ימים הבת שלנו חזרה לישון עצמאית במיטה …הצלחנו עוד לפני הלידה.

אנחנו מודים לך על זמינות בכל שעה, על התחשבות, על המון המון סבלנות, תמיכה,הקשבה…ושהצלחנו

מקווה שלא נצטרך יותר אבל הידיעה שאם כן אז אפשר להתקשר תמיד מעודדת… היה לי כייף לדבר איתך, עזרת לי להרגיש טוב עם הדרך שאנחנו מאמינים בה בדברים נוספים …את מקסימה ושוב תודה

משפחת אורון