שמי לימור שגב, נשואה לאיתי ואמא לעוז ועלמה, בעלת תואר שני במנע"ס.

יועצת שינה מוסמכת בשיטת 'לילה טוב' ובמהלך לימודי הדרכת הורים מבוסס גישת אדלר

את הסיפור שלי עם לילה טוב הכרתי כאשר הייתי על סף ייאוש מרוב חוסר שינה והתעורריות כל כך רבות בלילה. כאשר עלמה הייתה בת 7 חודשים הבנתי שכדי שאוכל להעניק לביתי את כל מה שהיא צריכה ולהרגיש שפוייה אני חייבת לישון כמו שצריך.
בזמן שהתחלתי את מסע החיפושים שלי, גיליתי שיש הרבה שיטות של יעוץ שינה אך לי היה מאוד חשוב שהשיטה תיתן מענה תמידי לבכי וזה היה משהו שלא הייתי מוכנה לוותר עליו. הגעתי לתהליך ייעוץ השינה בשיטת 'לילה טוב' וזהו….. השאר היסטוריה… לילות רצופים ומתוקים.
כאשר ראיתי איזה אושר זה עשה לי ולמשפחה, הלכתי ללמוד את השיטה אצל גנית פרג ואני מאמינה בשיטה ורוצה להעביר את המתנה הזו הלאה. החיים יפים ורגועים הרבה יותר כאשר התינוק שלך ישן שינה רצופה, מרגישים את זה בכל דבר, ילדך אוכל יותר טוב, מערכת החיסון שלו חזקה יותר והוא רגוע יותר וכמובן גם אתם (:
אז אם אתם עייפים, עם לילות ללא שינה, יש פיתרון לכך ואני אשמח לעזור.

תואר ראשון ושני במנהל עסקים ולימודים לתואר ראשון נוסף בפסיכולוגיה.
קורס יועצות שינה בשיטת 'לילה טוב' של גנית פרג.
לימודי הדרכת הורים בגישת אדלר

לימור היקרה, לפני מספר שבועות התמזל מזלנו והכרנו אותך לאחר שכבר היינו מיואשים מהלילות הקשים בהם לא עילאי ולא אנחנו הצלחנו לישון. עברנו יחד תהליך לא פשוט, בו למדנו בעזרתך להכיר את עילאי ובעיקר להכיר את עצמנו כהורים. היו לילות קשים יותר ולילות קשים פחות, אך בכל שלב במהלך התהליך השיפור היה ניכר, הן בהשכבות של עילאי והן במספר היקיצות במהלך הלילה. מתינוק שהיה נרדם רק במהלך הנקה ומתעורר לפחות 6 פעמים בלילה, כיום עילאי הולך לישון ברוגע ובשלווה, באופן עצמאי, וישן לילות שלמים!!! אם בהתחלה היו לנו ספקות לגבי התהליך, לאחר שעברנו אותו – אין שום ספק! זה פשוט עובד! עם נחישות, התמדה, אמונה והכוונה נכונה זה עובד. רצינו להודות לך מכל הלב על התמיכה הבלתי פוסקת, על האוזן הקשבת, על הליווי המקצועי, ההבנה, הסבלנות, המענה המיידי ובעיקר על לילות שלמים של שינה רצופה ורגועה -שלנו ושל עילאי. יישר כח והמון בהצלחה בהמשך, נשמח להמליץ עלייך לכל דורש.

תודה רבה – מאיתנו, משפחת לופו- עילאי, דור ועדי.

*******

ממליצה בחום על לימור כאישה לבבית אנושית וכיועצת שינה מקצועית !

כן כן, גם אנחנו הגענו לשלב הזה שכבר מוכנים לעשות ה-כל !! כדי לחזור לישון בלילה. הלילות היו סיוט ומשום כך גם הימים, ויחד עם החוסר שינה גם הדיכאון התחיל להגיע. עד שאמרנו- די ! והגענו ללימור.

אחרי פגישה ארוכה פנים אל פנים עם לימור יצאנו לדרך. לימור ליוותה אותנו תקופה ארוכה. יאמר לזכותה שלא ויתרה לנו אפילו לא לרגע. לא לנו ולא עלינו.
גם ברגעים שחשבנו שאין סיכוי לשינוי לימור הייתה שם עם המון עידוד ותקווה שותלת בנו את האמונה שיכול להראות אחרת.
מתוקתקת ומאורגנת יודעת לנהל את הזמן נכון. לתת את ההכוונה הנכונה והמתאימה וכל זה עם רגישות עדינות והמון הקשבה למה שטוב ונכון לנו.
אחח כמה סבלנות צריך בתפקיד כזה… כל הסבלנות שבעולם הייתה ללימור.
בניגוד לאחרות לימור מלווה אותכם בתהליך עד שאתם מרוצים. אין הגבלת זמן וגם כשכבר נגמר לימור לא נעלמת לשום מקום- תמיד שמחה לתת עוד עזרה ועצות כשיש חגים או מחליפים לשעון חורף והקטנציק מתבלבל והשינה קצת משתנה…

היום תודה לאל, אנחנו סופסוף- ישנים. הייעוץ הזה היה שווה כל שקל.
תודה לייעוץ שינה ותודה ללימור החיים קיבלו גוון אחר, שמחה וצחוק ממלאים את הבית אחרי שקמים בבוקר אחרי לילה שלם של שינה.
קולטים? לילה שלם של שינה. מי היה מאמין שאי פעם נחזור לזה.
ממליצים ממליצים ממש.
מתן נעמה והקטן- אניעם.

*******

שלום לכולם! אני רוצה לשתף אתכם בתהליך שעברנו עם לימור..
בחסדי שמיים, לימור הצליחה לעזור לנו עם התאומים המתוקים…
הייתי קמה אליהם לפחות שלוש פעמים בלילה, ומנסה להחזיר לישון עם בקבוק או נענועים כי לצערי הם לא התחברו אל המוצץ…
הגיעה אלינו לימור, התחלנו תהליך, והיום אנחנו ישנים לילה שלם!
התאומים למדו להירדם ללא תלות וזה נפלא ומרגש. כיף לראות שהם עצמאים ורגועים במיטה.
לימור ממש הייתה שם בשבילי לתמוך ולהבין ולתת עצה טובה
ממליצה בחום!

אפרת הרפז

*******

לימור המקסימה,

פשוט רוצים להגיד תודה ענקית ומכל הלב!

תודה על שלימדת, נתת כלים, תמכת ופשוט היית שם; תמיד סבלנית ועם אוזן קשבת.

לאחר הרבה ספקות החלטנו לצאת לדרך ולתת צ'אנס. ההתחלה הייתה לא פשוטה, אבל עם קצת התמדה, נחישות ואמונה, ההחלטה בהחלט השתלמה. ואכן לאט לאט התחלנו לראות תוצאות מדהימות של השכבות רגועות ושינות לילה ויום רצופות ומתוקות.

אז שוב, המון תודה על סל הכלים הענק שקיבלנו שימשיך איתנו גם לילד הבא, ופשוט תודה על ההקשבה ושהיית שם בכל רגע שנזקקנו לה.

נורית, ערן ויובלי.

*************************

המלצה מדניס וירון –

כשבנינו הבכור היה בן 9 חודשים אנחנו כבר הרגשנו מיואשים – הילד לא ישן אם הוא לא על הידיים, ברגע שמניחים אותו במיטה הוא מתעורר מיד ומתחיל לבכות. במשך חודשים לא הצלחנו לישון כמעט בכלל (3-4 שעות בלילה נחשבו לילה מדהים). מעבר לכך הקושי הזה הפעיל והניע את כל המשפחה – הסבים והסבתות רק כדי לעזור לנו טיפה להשלים שעות שינה.

לפני שפנינו ללימור היו לנו המון ספקות לגבי יעוץ שינה. קראנו אין סוף חומרים באינטרנט על נושא זה ומההיכרות שלנו עם הילד לא חשבנו שהיעוץ יעזור או יוסיף ידע שאין לנו. היום אנחנו שמחים להודות שטעינו :)ֿ

לימור הייתה לצידנו לאורך כל התהליך, דיברנו איתה יום יום והיא עזרה לנו לממש את הלך הרוח שרצינו שיתקיים בבית סביב שנת הלילה ושנות היום של הבן שלנו. היה לנו חשוב מאוד לתת מענה לבכי – וזאת הייתה אבן יסוד בתהליך. היה לנו חשוב להקנות לו הרגלים ושילמד לאהוב את המיטה ושלא ירגיש שזה עונש ללכת לישון – והתהליך השיג זאת באופן חד משמעי.

לימור היא יועצת מקצועית ומקסימה, נתנה מענה לכל שאלה ששאלנו (ושלא שאלנו) ויצרה מסגרת ברורה ונוחה עבורינו ועבור ילדינו. תוצאות התהליך הן שכיום הבן ישן 9-10 שעות רצופות בלילה ונכנס למיטה ברצון. שנות היום שלו הסתדרו לחלוטין והילד שמח ומאושר.

המון תודה, לימור:)

*************************

בסיומו של תהליך ייעוץ שינה אנחנו חייבים להודות מקרב לב!
תודה ללימור המקסימה..שהחזירה לנו את הלילות,את השמחה ואת החזרה לתפקוד!
לפני כשלושה חודשים התחלנו תהליך עם התאומים שלנו שהיו אז בני חמישה חודשים,את האמת היינו סקפטיים מאוד ולא האמנו שנוכל ליצור שינוי אך לפני שהתייאשנו החלטנו לנסות..
פנינו ללימור..ומאז הכל השתפר..התחלנו תהליך ארוך שהרבה פעמים כמעט נשברנו..אך לימור עם המקצועיות שלה לא נתנה לנו להתייאש.היא חיזקה..נתנה את העצות הנכונות,פרגנה ועודדה.
ובאמת הבלתי יאומן קרה,מתלות מלאה של הנקה ונדנוד בעגלה..הילדים למדו להרדים את עצמם לבד..הם קמים עם מצברוח אחרי לילה של שינה טובה והכל נראה אחרת.
אז תודה לימור על כל המקצועיות..הסבלנות והזמן שהקדשת לנו.
אז אם גם אתם רוצים לחזור לישון כמו שצריך..ממליצים בחום על לימור המקסימה ומבטיחים שלא תתחרטו!!
אברהם ,שירה אורי ונוה כהן.