הורים יקרים, שמי גנית פרג, מנהלת את הבית למקצועות ההורות ומרכז 'לילה טוב' ומפתחת שיטת 'לילה טוב' ותחום ייעוץ השינה בישראל

בהכשרתי, אני מנחת הורים ותיקה, למדתי לתואר ראשון במדעי החברה עם התמקדות בפסיכולוגיה, סיימתי 3 שנות הכשרה כמנחת הורים ב"מכון אדלר" ובמקביל, סיימתי מסלול הכשרה כמדריכת אמהות לאחר לידה. כמו כן הוסמכתי כמאמנת משפחתית במכון "שינוי". לתחום נכנסתי בשנת 2003

לפני כן  עסקתי בתפקידי ניהול בכירים בחברות תקשורת שונות. התקדמתי, התפתחתי ובניתי קריירה. לידתה של ליהי, ביתי הבכורה, הייתה נקודת מפנה מקצועית עבורי – השאיפה להתקדם בתפקידי ניהול בחברות גדולות התחלפה בכמיהה לעבוד עם הורים וילדים, בשילוב עם גידול ילדיי.

כאמא צעירה הבנתי שדווקא למקצוע המשמעותי בחיינו – ההורות, אנחנו הכי פחות מוכנים והכי פחות יודעים. אמירות כמו: "לזה לא הכינו אותי", "לא ידעתי למה אני נכנסת" או, "הילד שלי לא מקשיב לי", משקפות תחושת חוסר אונים אצל הורים רבים נוכח השינוי הגדול שחל בחייהם.

בעולם ההורות, החלטתי להתמקד בתחום השינה לאחר שהתמודדתי עם בעיות שינה אחרי לידת בני הצעיר, אילי. בזכותו נפתחה בפניי הדלת לתחום מרתק וחשוב מאין כמוהו.

מאז ליוויתי אלפי תהליכי שינה והדרכות הורים והכשרתי מאות יועצות שינה בשיטת 'לילה טוב' ומדריכות הורים' על מנת לאפשר לעוד אלפי משפחות לעבור תהליך להקניית הרגלי שינה בשיטת 'לילה טוב' ולחוות את המשפחתיות באופן הנעים והמעצים ביותר

אני שמחה לומר שהפעילות במרכז 'לילה טוב' העלתה בצורה ניכרת את חשיבות הטיפול בבעיות שינה והקניית הרגלי שינה בריאים מגיל צעיר בקרב הורים ומטפלים. מרכז 'לילה טוב' פועל כל העת לפיתוח הידע בהיבט ההתנהגותי של שינה וליצירת שיתופי פעולה מקצועיים.

את הבית למקצועות ההורות הקמתי ביחד עם דור הררי פסיכולוג אשר הכשיר מנחי הורים במשך כ 30 שנה במכון אדלר, ניהל את בית הספר להורים במכון ומלמד פסיכולוגיה עד היום באקדמיה, מטרת הבית המקצועי, לתת תמיכה לאנשי המקצוע הפועלים בשטח ועובדים עם הורים, התמיכה הנה מקצועית, שיווקית, עסקית ואישית.

אשמח לשמוע מכם,

גנית פרג.