שיטת 'לילה טוב' פותחה על ידי גנית פרג בשנת 2006. זו השיטה הראשונה לייעוץ שינה ולימוד הרגלי שינה שפותחה בישראל והיחידה שמותאמת לקהל הישראלי

ייעוץ שינה

מרכז 'לילה טוב' מתמחה בטיפול בבעיות שינה של תינוקות וילדים ומסייע לאלפי משפחות מדי שנה.
המרכז הוקם בשנת 2006 על ידי גנית פרג-מפתחת שיטת 'לילה טוב'

מרכז 'לילה טוב' הוא הראשון והמוביל בישראל בפתרון בעיות שינה

אנו שמים לנגד עיננו את טובת הילד תוך התאמה מלאה למשפחה כולה ועושים מאמצים רבים על מנת לשמור על רמת שירות ומקצועיות גבוהים

יועצות השינה שלנו נותנות מענה בפן ההתנהגותי לבעיות שינה ובנוסף מקבלות גיבוי במידת הצורך מאנשי מקצוע נוספים כגון: תזונאית קלינית המתמחה בתינוקות וילדים, רופא ילדים המתמחה ברפואת השינה ופסיכולוגים בתחום.

ייעוץ השינה של 'לילה טוב'

– גיוס יועצות השינה נעשה לאחר סינון ומיון קפדניים ביותר
– יועצות השינה של 'לילה טוב' ממשיכות להשתלם מקצועית לאורך כל תקופת עבודתן
– יועצות השינה של 'לילה טוב' מחוייבות לסטנדרטים מקצועיים ושירותיים מהגבוהים בעולם בתחום זה

לרשימת היועצות המוסמכות שלנו לחצי כאן >

על שיטת ‘לילה טוב’

מרכז 'לילה טוב' נוסד בשנת 2006 על ידי גנית פרג, אשר פיתחה את שיטת לילה טוב והפכה לפורצת דרך בתחום השינה של תינוקות ופעוטות בישראל, שיטת 'לילה טוב' הנה שיטה ממוקדת, מעשית ומוכחת לפתרון בעיות שינה. שיטת 'לילה טוב' הנה למעשה הדרכת הורים ממוקדת שינה.

קרא עוד על השיטה >

תהליך הטיפול

התהליך כולל פגישה עם יועצת שינה מומחית אשר בונה תכנית עבודה מפורטת להורים ולתינוק. התהליך כולל ליווי יום יומי בטלפון ובמייל למשך חודשיים.

קרא עוד על השיטה >

על גנית פרג

גנית פרג היא מנחת הורים ותיקה אשר פיתחה את שיטת "לילה טוב". גנית מלווה אלפי תהליכי שינה והדרכות הורים. מקימת "הבית למקצועות ההורות" יחד עם דור הררי בו הם מכשירים מאות יועצות שינה בשיטת "לילה טוב" ומדריכות הורים.

קרא עוד על גנית פרג >